12 kwi 2024

Znaleźliśmy się wśród Gwiazd Rankingu Builder 2024

Doceniono nas! Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Gwiazda Rankingu Buildera” w kategorii "Największy Awans".

W dniu 9 kwietnia br. w Hotelu Bellotto w Warszawie po raz drugi miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów „Gwiazda Rankingu Buildera”. Tymi prestiżowymi odznaczeniami zostały uhonorowane firmy budowlane, które osiągnęły najwyższą pozycję na rynku w wybranych kategoriach. Wyróżnienia przyznawano uwzględniając wyniki analizy finansowej za okres 2018-2022 r. Analiza ta opierała się na kluczowych wskaźnikach, takich jak przychody ze sprzedaży, wartość aktywów oraz zysk netto. Nasza firma została uhonorowana w kategorii "Największy Awans", co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie oraz dodatkową zachętę do ciężkiej pracy nad dalszym doskonaleniem naszej marki.

Tytuł "Gwiazda Rankingu Builder 2024" to część projektu "Build the Future", który jest prowadzony przez miesięcznik "Builder", PwC Polska oraz Dun & Bradstreet od 2019 roku. Celem tego projektu jest analiza kondycji polskiego budownictwa, perspektyw rozwoju oraz promocja firm budowlanych, które odnoszą spektakularne sukcesy.

 

Uroczystości wręczenia certyfikatów w Hotelu Bellotto w Warszawie towarzyszyły również debaty dotyczące sytuacji i perspektyw dla firm oraz całej branży budowlanej.

Znaleźliśmy się wśród Gwiazd Rankingu Builder 2024