25 paź 2018

Szkolny Skills Challenge Fundacji MG13 ponownie z firmą Röben

Rozpoczęła się kolejna edycja Szkolnego Skills Challenge, zmagań sportowych dla dzieci z klas 4-6, organizowanych przez Fundację Marcina Gortata MG13. Projekt ponownie wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz – jako partner fundacji – nasza firma z konkursem towarzyszącym „Bądź aktywny!”

Projektowi fundacji MG13, już po raz czwarty, towarzyszy konkurs przygotowany przez nas – „Bądź aktywny!”. W zabawie mogą wziąć udział uczniowie z klas IV-VI oraz nauczyciele WF z sześćdziesięciu szkół, które przystąpiły do akcji Szkolny Skills Challenge. Uczestnicy zabawy podczas wizyty przedstawicieli Fundacji Marcina Gortata MG13 w szkole otrzymują specjalne „Dzienniczki aktywności”, które należy uzupełniać przez pięć kolejnych tygodni, zamieszczając w nich informacje o codziennych działaniach w ramach pięciu zasad młodego sportowca. – Nasza firma chętnie angażuje się w projekty, które pomagają kształtować zdrowe i pozytywne nawyki wśród najmłodszych. Inicjatywa Fundacji MG13 może w przyszłości przełożyć się na rozwijanie przygody ze sportem i co istotne, utrzymanie dobrej kondycji fizycznej dzieci. Dlatego też po raz kolejny dołączamy do projektu z konkursem „Bądź Aktywny!”. Jesteśmy przekonani, że zaproponowana przez nas zabawa wzmocni oddziaływanie całego przedsięwzięcia – wyjaśnia Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Dla zwycięzców ufundowaliśmy vouchery na sprzęt sportowy. Akcja skierowana jest również do szkół podstawowych reprezentowanych przez nauczycieli WF-u, których zadaniem jest przedstawienie krótkiego opisu stosowanych przez siebie metod uatrakcyjniających lekcje WF-u oraz załączenie zdjęcia konkursowego. Mają oni szansę zdobycia dla swojej szkoły nagrody specjalnej – vouchera na sprzęt, który urozmaici szkolne zajęcia sportowe. Konkurs trwa od 01.10.2018 r. do 01.03.2019 r., a wyniki zostaną ogłoszone 15.03.2019 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej https://roben.pl/o-firmie/konkursy/iv-edycja-badz-aktywny. Więcej informacji o VI Edycji Szkolnego Skills Challenge znajduje się na stronie: http://fundacja.mg13.com.pl/inne-projekty/szkolny-skills-challenge

Szkolny Skills Challenge Fundacji MG13 ponownie z firmą Röben