Pokój nastolatka w nowoczesnej aranżacji Wszystko gra!

W jakich wnętrzach najlepiej czują się nastolatki? Odpowiedź jest prosta: funkcjonalnych i oryginalnych. Efekt WOW! pozwoli osiągnąć zastosowanie okładzin klinkierowych, które do nudnych i opatrzonych materiałów wykończeniowych z pewnością nie należą.

Pokój nastolatka w nowoczesnej aranżacji

Nowoczesny charakter młodzieżowego wnętrza „z pazurem” zbudowano na chłodnej, industrialnej szarości ceglanych ścian wykonanych z cegieł i płytek FARO szarych cieniowanych gładkich. Funkcjonalność pokoju również wyznacza i określa zastosowany materiał wykończeniowy: klinkieru użyto do budowy ścianki dzielącej pokój na część dzienną i wypoczynkową.

Aby nie było nudno, cegły zostały ułożone w taki sposób, by tworzyły swoisty rytm podkreślony „wyciągniętymi” z muru cegłami w kolorze grafitowym (Portland) i czerwonym (Melbourne).

Zadziorności całej aranżacji dodaje nieregularne wykończenie ścianek – w zakończeniu muru celowo „zapomniano” o wmurowaniu niektórych cegieł. Klinkier jest więc w tym wnętrzu bazą funkcji i designu, stanowiąc świetne tło dla nowoczesnych mebli i dodatków. Wprowadzenie żywego koloru – kanarkowej żółci – sprawia, że pokój nabiera unikalnego charakteru, łatwo go jednak przearanżować.

Zobacz film Pokój nastolatka w nowoczesnej aranżacji