• Cegły i płytki klinkierowe

  Przegląd cegieł, w tym cegieł kształtowych, oraz płytek klinkierowych marki Röben dedykowanych zwłaszcza rozwiązaniom elewacyjnym, ale doskonałych również na ogrodzenia czy do wykończenia wnętrz.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Folder obiektów użyteczności publicznej

  Katalog przedstawiający inspirujące obiekty użyteczności publicznej, stworzony z myślą o architektach. Na jego stronach oprócz przeglądu ceramiki budowlanej marki Röben znajduje się kilkanaście twórczych przykładów zastosowania wyrobów klinkierowych oraz dachówek ceramicznych.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Design by Röben

  Katalog inspiracji zastosowania cegieł i płytek klinkierowych we wnętrzach. Ciekawe pomysły aranżacyjne do wykorzystania w projektach salonów, sypialń i kuchni.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 1

  Pierwsze wydanie inaugurujące serię katalogów pełnych inspirujących realizacji stworzonych z wykorzystaniem produktów firmy Röben. Prezentujemy projekty najlepszych architektów, uzupełniając je w wysokiej jakości zdjęciami ich realizacji. Obok polskich realizacji znalazły się też obiekty z Europy.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 2

  Kolejna odsłona naszego katalogu to klinkier wykorzystany w ujęciu geometrycznym. Bryły, łuki i kolorystyczne kontrasty mogą inspirować pasjonatów nowoczesnych realizacji. Ponownie naszym rodzimym realizacjom – tym razem z Katowic i Lublina, towarzyszą inspiracje z zagranicy: z Niemiec, Belgii i Węgier.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 3

  Trzeci katalog „Inspiracje” to realizacje wykorzystujące klasyczną cegłę klinkierową w czerwonym odcieniu. Kolor ten przedstawiony został w wybranych realizacjach z Warszawy i Wrocławia, a także na fasadzie węgierskiego Banku Narodowego.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 4

  Czwarty katalog to zbiór odważnych realizacji. Prezentowane projekty to np. gdański hotel Fahrenheit z „falowaną” fasadą, „łuki” hali widowiskowo-sportowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, a także imponująca mozaika zdobiąca berliński hotel Motel One. Wszystkie je łączy klinkier i niespotykany charakter.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 5

  Kolejny katalog „Inspiracji” zawiera zbiór polskich, belgijskich, szwajcarskich i holenderskich realizacji. Prezentujemy m.in. modne połączenie szkła i cegły klinkierowej wykorzystane w projekcie Krakowskiej Szkoły Wyższej, a także wywiad z architektem Ryszardem Sobolewskim.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 6

  Szóste wydanie „Inspiracji” to modne połączenia tradycji z nowoczesnością. Prezentujemy połączenie szkła i cegły klinkierowej na fasadzie wrocławskiej szkoły muzycznej, a także precyzyjnie wykonane realizacje z Wielkiej Brytanii i Czech.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 7

  Projekty z tego katalogu udowadniają, jak wszechstronna jest cegła klinkierowa. Kompleks klasztorny w Leżajsku oraz dworzec kolejowy w Głogowie doskonale wizualizują połączenie tradycji z nowoczesnością, a holenderski kompleks mieszkaniowy i wieża klinkierowa z Antwerpii prezentują nowatorskie zastosowania tego materiału.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 8

  Ósme wydanie „Inspiracji” to zbiór nowych, ciekawych projektów, które pokazują jak uniwersalna jest ceramika budowlana. Zbiór opisanych realizacji to zarówno projekty nawiązujące do historii, na przykład Nadleśnictwo Rajgród, jak i bardzo nowoczesne, jak Biblioteka w Rokietnicy, które pomimo dużej różnorodności łączy punkt wspólny.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Röben - Inspiracje 9

  Dziewiąte wydanie „Inspiracji” to zbiór najnowszych projektów, które są doskonałym przykładem wszechstronności ceramiki budowlanej. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj pomysły na własne projekty.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf
 • Elewacyjne płytki klinkierowe

  Prezentacja oferty płytek klinkierowych marki Röben, dedykowanych nie tylko elewacjom, ale również wnętrzom i małej architekturze przydomowej. Ułatwi wybór doskonałej kolorystyki, formatu oraz faktury płytek.

  Zobacz
  online
  Pobierz
  pdf